| Șeerbi a întrebat:

daca am samsung galaxy gio ce pot sa ma joc pe telefon pe net fara sa coste bani sau euro?

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Stiu eu un joc care nu costa nici bani nici euro, in schimb costa dolari sad

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai 1 ).si euro sunt bani...
2 ) iti trebuie o retea wiellles... daca ai asa ceva in casa si e publica atunci te-ai scos. daca nu, atunci nu ai ce face

| NoChanceForUs a răspuns:

Să nu coste bani sau euro? Ce-i cu euro ăștia, ce sunt?

| maria912013 a răspuns:

Poti sa iti activezi de la *100# optiunea internet gratuit pentru 7 zile.Insa nu mai mult, in rest, iti recomand optiunea internet nelimitat cu 3 e pe luna.Nu e chiar asa mult avand in vedere ca ai internet nelimitat si acces la toate site-urile.bye!