| DenisIonut01 a întrebat:

Cat costa un Samsung Galaxy Note 3?

Eu am gasit doar la Orange si costa 749 euro, chiar atat costa? sa trebuie sa fi nebun sa dai atat bani pe un telefon.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

3200 de lei.Pretul nu o sa scada prea repede mai ales la Orange, Vodafone, germanos care niciodata nu ieftinesc telefoanele.Nu trebuie sa fii nebun sa-l cumperi... daca iti place foarte mult un lucru trebuie sa il iei

3 răspunsuri:
| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Bună. Da, atât costă, peste tot este aşa, eu zic să mai aştepţi vreo 2-3 luni ca să se ieftinească. Că aşa nu se merită. Succes, sper că ţi-am fost de folos. happy

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Vasilescu_Cami_1999):

Si cu cat crezi tu ca se mai iefteneste in 2-3 luni? cu 200 de euro? maxim 10 euro daca il mai iefteneste. ca sa se iefteneasca trebuie sa astepti vreun an ca sa se mai iefteneasca cu vreo 30 de euro