| Geo353 a întrebat:

De exemplu daca un elev se muta la alta scoala in timpul anului scolar,se poate muta? Adica este trecut in catalog, ce dosare, semnaturi trebuie. Sper ca nu v-amplictisit big grin
dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, daca da aviz pozitiv Consiliul de Administratie al scolii unde este si aproba cererea Consiliul de Administratie al scolii unde vrea sa mearga.

2 răspunsuri:
| OmNom a răspuns:

Buna sa stii ca te-ai putut muta la alt liceu acum saptamana asta pana miercuri si nu ar mai fi fost problema de catalog si multe acte.

| Geo353 explică (pentru OmNom):

Eu sunt in clasa a 7-a! Dar totusi mersi de raspuns happy