| dana1407 a întrebat:

Despre ce v-ar face placere sa cititi pe un blog?
Asta-i blogu meu si vreau pareri/ sugestii/ critici... :)

http://blogcomentezprobleme.blogspot.ro/

5 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Niceeee esti open mind si destul de matura in gandire. happy ce varsta ai? mi-ar placea sa vbim happy

| dana1407 explică (pentru Aditzu):

Multumesc! in curand fac 18 ani! pentru mai multe mesaj privat...

| DimLight a răspuns:

Cred ca o sa incep sa il urmaresc laughing

| Mihaela1964 a răspuns:

Ai sau dai impresia asta, o usurinta in a scrie, povestile curg frumos.Esti vivace, ai un spirit de observatie fin, usor caustic mi se pare.Blogul tau nu mi se adreseaza mie insa, deci nu-mi pot exprima nici o dorinta legata de subiecte viitoare.Continua, se vede clar ca o faci din placere si cu un real talent.happy