| βσσblėėŝ a întrebat:

Funda! Dati`mi idei mai traZnite asa despre ce sa scriu la hi5 la "about >me":"Cea mai frum funda restul >votT`:"

Răspuns Câştigător
| psihoolove a răspuns:

Despre mine thinking imi plac\place: pauzelee`:X prieteniile adevarate>big grin < ochii caprui, negri:X Sa iau note mari fara sa fi invatat prea mult. \:d/ sa-mi rod unghiile laughing:d sa dorm pana tarziu:X distractia\dancing:X PUFFARINU`MEU`love struck Nu-mi place/plac : ~ Oamenii cu 2 fete. ~ Pitipoancele/Cocalarii. ~ Sa fiu invinovatita pe nedrept. ~ Sa ma contrazica cineva raised eyebrows ~ Sa ma cert cu prietenii...sad ~ Sa pice netu. ~ Sa am de invatat mult. ~ Sa ploua sad ~ Cand cei la care tin sunt tristi.sad ~ Cand nu pot sa ajut cu nimic. ~ Cand pierd un prieten sau o persoana la care tin cu adevarat sau cand cineva e altfel decat il credeam... ~ sa iau note mishihappy asta :X

sau:
♫ Ma iubesti? Multumesc ♥ ♫ Ma respecti? Si eu ♥ ♫ Ma invidiezi? Ai de ce ♥ ♫ Ma barfesti? N-ai decat ♥ ♫ Regreti ca m-ai cunoscut? Mi se rupe ♥ ♫ Indrazneata? Daca tu esti pampalau ♥ ♫ Incapatanata? Pana peste masura ♥ ♫ Nemultumita? Intotdeauna ♥ ♫ Te-am insultat? Foarte bine, meritai ♥ ♫ Ai zis ce-ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vrei ♥ ♫ Modesta? In anumite cazuri ♥ ♫ Ti-am mai zis ca te iubesc? Am fost sincera ♥ ♫ Rea? Cu cine merita ♥ ♫ Sincera? Da, oricat de dur ar fi adevarul ♥ ♫ Bunul meu simt? Depinde de al tau ♥ ♫ Urata? La prima ora a diminetii ♥ ♫ Geloasa? Da, chiar daca nu-mi dai motive ♥ ♫ Indragostita? Pana in al 9 lea cer ♥ ♫ Copilaroasa? Da, pentru ca asa vreau ♥ ♫ Impunatoare? Pt ca stiu ce vreau ♥ ♫ Originala? Mereu ♥ ♫ Devotata? Pt ca stiu sa-mi mentin prietenii ♥ ♫ Tupeista? Pt ca trebuie' sa fiu mereu peste tine ♥ ♫ Vrei sa`mi devii prieten? Demonstreaza-mi ca meritzi ♥ ♫ Indiferenta? Daca nu ma interesezi ♥ ♫ Te urasc? Mi-ai dat motive ♥ ♫ Falsa? Doar cu unii ♥ ♫ Te deranjez? Iarta-ma, nu pot sa multumesc nici macar 100 de personae ♥ :*

2 răspunsuri:
| PanteraRozz a răspuns:

Aici si acum iti doresc sa ai cate putin din toate : SENSIBILITATE-ca sa nu fii indiferent la frumusetile vietii CURAJ-ca sa lasi timisitatea de o parte si sa poti realiza ceea ce doresti SOLIDARITATE-ca sa nu mai ramai indiferent la suferintele oamenilor BUNATATE-ca sa nu intorci privirea de la cel care iti cere ajutorul PACE INTERIOARA-ca la sfarsitul zilei, cand te culci, sa poti dormi ca ingerii BUCURIE-ca s-o impartasesti aducand un suras pe fetele celorlalti SMERENIE-ca sa iti dai seama de ceea ce nu esti CREDINTA-ca sa te ghideze, sa te sustina, sa ramai in picioare SINCERITATE-ca sa fii tu insuti, sa-ti placa asa cum esti si sa traiesti mai bine FERICIRE-ca s-o descoperi in interiorul tau si s-o poti darui si altora PRIETENIE-ca sa descoperi ca cel care are un prieten are o comoara SPERANTA-ca sa poti sa crezi in viata si sa ai mereu suflet de copil INTELEPCIUNE-ca sa intelegi ca numai binele exista, restul este iluzie VISE-ca sa ai cu ce sa-ti hranesti sufletul in fiecare zi IUBIRE-ca sa doresti sa atingi o stea si sa surazi spre luna, ca sa simti ca viata e frumoasa doar mergand pe strada, ca sa descoperi ca exista un soare in interiorul tau, ca sa te simti fericit in fiecare dimineata si sa simti ca iubirea este motivul principal pentru a trai love strucklove struck

| ?????c?? a răspuns:

Nu мă cuиoşтί şί иu veί ƒace vяeodaтă asтa, тocмaί daтoяίтă acesтuί ƒaρт иu îмί voί îиşίяa vίaţa îи acesт "aвouт мe" happy

De vreo 2 ani am o alta perspectiva asupra vietii si vad altfel lucrurile...pe unele dintre ele chiar total opus fata de cum le stiam. Mi'ai deschis noi orizonturi. M'ai facut sa vad viata cu alti ochi, sa o privesc din alt unghi. M'ai facut sa am vise si sa fi personajul principal in ele. Printre putinele lucruri pe care cu adevarat le iubesc la mine, este nebunia. Ma bucur de ea in fiecare zi. Si daca vreau ca luna sa fie din cascaval, pentru mine asa este. Pentru ca eu cred ca asa este si asa o fac sa fie. Nu ma opreste nimeni sa cred ca martienii sunt niste pitici cheliosi, iar femeile martian au 1. 75m, par verde si 3 sani. Iar daca vreau sa ajung undeva, sa obtin ceva. o fac, oricat de imposibil ar parea. Pentru ca...asta e viata. Pasii mei ma poarta mereu catre tine, cu urcusuri si coborasuri, uneori cu drumuri grele si poteci innomolite, dar adesea cu un soare stralucitor si un cer senin. Un cer plin cu stele, un suflet plin de vise, doi ochi ce oglindesc speranta. Majoritatea se opresc la baza muntelui si admira peisajul privind in sus. mie mi'ar placea sa privim in jos, de unde am plecat, cat de mult am parcurs impreuna si pana unde am ajunswinking