| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Bunaaa love struck
Ce porecle stiti pentru numele Elena?
Cele mai super idei funda love struck restul vott.

Răspuns Câştigător
| Aisha a răspuns:

Lena, lenutza, leni, lea, elenik, eleonor, lia, Ely, Ena, Ele, Elenu, ely, ezy, enya, ella, elle, helen, Eliana, Anele(citit de la coada la cap),. Sper ca te-am ajutat! Funda?

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Porecla este un supranume dat, de obicei în bătaie de joc, unei persoane, mai ales în legătură cu o trăsătură caracteristică a aspectului său exterior, a psihicului sau a activităţii sale.
Cred ca tu doresti un apelative sau alinturi legate de numele Elena. Ex: Ely, Ela, Lena, Leny, Elenuta, Nuta, Nuty, Nely, Nela.

| Twp3w a răspuns:

Elenusca,Ely,Elynutza,Ella,Ellusca,Elenutz, funda? smug

| condreavaly a răspuns:

Helen este cel mai tare... fundiii?

| shhhs a răspuns:

Mie imi place foarte mult numele Elena.love struck Nu pot da porecle nasoale.