| X2o a întrebat:

Îmi puteți spune un site de unde pot citi carți online? Mulțumesc + funda

4 răspunsuri:
| FakeSmiley a răspuns:

Wattpad - este si aplicatie pentru telefon dar si site. Aici gasesti "carti" scrise de toata lumea ( nu ma refer la scriitori, ci la persoane care isi folosesc imaginatia)

| X2o explică (pentru FakeSmiley):

Multumesc dar eu ma refeream la un site de unde pot citii carti pentru scoala

| FakeSmiley a răspuns (pentru X2o):

Pfff, trebuia sa specifici de la inceput. Pai asa ceva din cate stiu nu gasesti. Am cautat si eu mai de mult. Dar poate nu am cautat bine! daca tu gasesti ceva. bafta.

| CarinaElena a răspuns:

Daca ai un telefon cu Android sau iOS, poți instala aplicația wattpad