| Darius392 a întrebat:

imi puteti da un nume pentru un canal de youtube pe care sa imi fac un vlog, un nume gen Doza De Has, Zmenta Show, etc.
Stiti voi...
Ma puteti ajuta, va rog, am nevoie urgent?
Dau funda + vot celui mai bun raspuns.

10 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Numele trebuie sa ti-l alegi tu, pentru ca numai tu stii ce te defineste. Numele trebuie sa fie simbolic. Ori in functie de tine, ori de ceea ce intentionezi sa postezi pe canalul respectiv.

| Darius392 explică (pentru Kriss96):

Da, dar nu prea am idei, ma puteti ajuta?

| Kriss96 a răspuns (pentru Darius392):

Despre ce vei posta pe canal? Poate imi vine vreo idee daca imi zici in ce directie deschizi vlog-ul.

| Darius392 explică (pentru Kriss96):

Pai diferite subiecte, adevar si provocare, chesti din astea.

| Darius392 explică:

Pleease, help.
URGENT!

| Kriss96 a răspuns (pentru Darius392):

Adica jocuri? Ai putea sa-l numesti Gamevlog/Game Show. Sau Playvlog.

| Darius392 explică:

Daca nu raspunzi folositor, nu mai raspunde.

| IntrebareaMeaFinala a răspuns:

Dani pe net
Analfabet123456789
Tequilla 1428
Teddy
IHatePinK
TheLifeInRo
DaLaifJoaca
maxsipunct
pewdiepie laughing (glumesc)
Frate, eu la astia ma uit.
Funda?

| Darius392 explică (pentru IntrebareaMeaFinala):

Tu n-ai inteles intrebarea!
Eu am rugat sa imi da-ti niste nume de vloguri pe care sa le pun eu la canalul meu propriu, nu numele altora...

| To0xY a răspuns:

Hmm, depinde ce vrei sa postezi pe canalul tau de yt.