| Maria_Frasinescu_1970 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog un program in care poti scrie poze?! De exemplu cum sunt acelea de pe pagini de pe facebook sau de pe tumblr. Funda

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Poti folosi http://www.pixlr.com/express - dupa ce incarci imaginea, o sa-ti apara meniul in josul paginii, si alegi de acolo ultima optiune, "Type". Apoi alegi un font si incepi sa scrii. Poti formata textul cum vrei, il poti mari, micsora si ii poti schimba pozitia.

| anonima893224 a răspuns:

Pizap