| iLovedYou96 a întrebat:

imi spuneti va rog cand va fi lansata cartea "First Step 2 Forever: My Story"(cea in care scrie totul despre viata lui Justin Bieber) in romania? va rog mult de tot! dau funda! bye-bye!

Răspuns Câştigător
| Adriannae a răspuns:

Eu stiu ca de gustibus non disputandum, dar te rog lamureste-ma de ce ai vrea sa dai banii pe asemenea carte? ai rabdare ca o gasesti pe net. Detalii despre el, preferinte, neamuri, evenimente & Co, gasesti pe Google cu un simplu search. Da stupid daca vrei, nu-mi pasa, dar te rog lamureste-ma de ce ti-ai arunca banii pe o carte ca asta.
P. S Justin Bieber imi este indiferent.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biutzy_girl109...imi trebuie cartea

Răspuns utilizator avertizat