| NiiiaaRawwr a întrebat:

Stiti cumva daca se gaseste in Romania cartea scrisa de Justin Bieber "First Step 2 Forever:My Story"? Sau pe Scribd sau ceva de genul? FUNDITA!

7 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pe amazon.

| thegreatgatsby a răspuns:

Sau eBay.

| thegreatgatsby a răspuns:

Adica.nu se gaseste la noi. Daca vrei, ti-o cumperi online

| βσσblėėŝ a răspuns:

Sar putea sa se gaseasca... dar cartea nici nu e gatabig grinsi oricum daca o sa apara in Romania va aparea cred ca la 1 an dupa lansarelaughinglaughing
dar ar fi bine daca sar gasi si la noihee hee:X

| NiiiaaRawwr explică:

Cartea a aparut in New York, ma rog, America in Octombrie, anul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AlLexa esti proasta!
cartea e gata de mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartea e gata de mult... a fost lansata in america in octombrie deci sper ca prin februarie-marite 2011 sa apara pentru ca si eu sunt fan JB si mi-ar place sa o am si sa o citesclove strucklove strucklove struck