| Anna1999 a întrebat:

imi ziceti si mie niste filme de Craciun? big grin

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Aici ai 10 filme de Crăciun considerate cele mai bune:

It's a Wonderful Life (1946)
Miracle on 34th Street (1947)
Elf (2003)
Home Alone (1990)
National Lampoon's Christmas Vacation (1989)
The Nightmare Before Christmas (1993)
Love Actually (2003) (pe care ţi-l recoman neapărat, pentru că l-am văzut de 21 de ori...)
Bad Santa (2003)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
The Polar Express (2004)

| anutza a răspuns:

Home Alone
Ho ho ho
The Santa Clause
Elf
Jingle All the Way
How the Grinch Stole Christmas
The Santa Clause
Fred Claus
Grumpy Old Men
National Lampoon’s Christmas Vacation
Deck the Halls
Scrooged
Christmas With the Kranks

| criisz a răspuns:

Mos Craciun cu muschi, Asa tata, asa Mos Craciun, Mos Craciun, Sotia lui Mos Craciun, Anul fara Mos Craciun, Un Craciun cu scantei, Familia lui Mos Craciun, Fiica lui Mos Craciun, Adevaratul Mos Craciun, Craciun fericit, Mos Craciun cauta Craciunita, Partenera lui Mos Craciun, Un iubit pentru Craciun, Craciun furat, Capcana pentru Mos Craciun, Mama l-a pupat pe Mos Craciun, Mos Craciun Jr, A fost odata un Craciun, Cine este Mos Craciun?, Magia Craciunului, O dorinta de Craciun a lui Richi Rich, Craciun alb
Vizionare placuta!