| anonim_4396 a întrebat:

imi ziceti si mie va rog de ce s-au despartit Sore Mihalache si Rapha Tudor? sad

5 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Inca sunt impreuna...Chiar ieri am citit undeva pe internet(cred ca pe Facebook, nu mai stiu sigur) ca si-au petrecut vacanta impreuna si ca le merge din ce in ce mai bine.Gurile rele vorbesc pentru ca altceva nu au ce face.Deci Sore si Rapha sunt inca un cuplu.

| anonim_4396 explică (pentru croissant):

Rapha a zis pe facebook nu stiu ce chesti ca s-au separat dar nu isi poarta pica unul altuia ci sunt foarte buni prieteni.dar si eu cred ca atunci cand va incepe pariu cu viata vor fi din nou in cuplu adica cel drept am vazut o poza cu ei de la filmari si se parea ca sunt impreuna... oricum eu ii iubesc si asa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca asta este divertismentul. Ei se despart din acelasi motiv ca un cuplu normal, iar presa exagereaza toata povestea spre a parea interesanta si a-si creste audientele. De fapt, poate ca au fost impreuna doar de ochii lumi, doar pentru a atrage atentia asupra lor. Iar ''despartirea'' ar putea sa fie acelasi lucru.
Nu mai crede tot ce se spune in presa, mi ales ce se spune la rubricile mondene. Funda?

| kx123 a răspuns:

Eu nu stiam ca s-au despartit. Cel mai probabil, ca un cuplu normal, nu se mai intelegeau.

| Andreime a răspuns:

Ca asa au vrut ei! Nu imi vine sa cred ca te uiti la pariu cu viata x_x!
1. e viata lor
2. e treaba lor!
3. Nu inteleg de ce ii fanatizezi asa thinking Sunt oameni la fel ca noi!

Întrebări recente