| Anonim31fgggg a întrebat:

Hey TPU.
In curand vom face 1 an de relatie.
Imi puteti spune un loc de vizitat pentru o zi in aproprierea Craiovei, la maxim 3h cu autobuzul? Gen sa plecam dimineata si sa ne intoarcem seara, cu un buget de 7-8 milioane
Avem amandoi 16 ani, nu avem masina sa putem merge departe sau buget ff mare.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracal, aveți multe de vizitat. Mai ales casa lui Gheorghe Dincă. Mai luați și un cofraj cu ouă și aruncați ca să nu mergeți de pomană.

Și acum pe bune... Ce ar fi de văzut în jurul orașului Craiova în afara de clanuri țigănești, cocalari, mafie, poliție coruptă? Singura regiune în care politia parca nici nu există.

| Speranta12 a răspuns:

La Muzeul Săbiilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Luati trenul oana la Orsova, va dati cu barcuta, va intoarceti.

| adryang78 a răspuns:

Tîrgu Jiu. Vizitați Coloana, apoi prin parc - Poarta sărutului, Masa tăcerii... O plimbare prin parc și o masă la restaurant...

| Bizon95 a răspuns:

3h?!?
un accelerat face 3h pana in Bucuresti
https://bit.ly/2mfSKor
pentru intoarcere apasa pe butonul de jos "Pentru la Intoarcere"

iar in Biuciuresti, gasiti voi, muzee, restaurante, etc. cu 800lei va puteti duce la Imax si sa vedeti film in cea mai tare experienta cinematografica si apoi la un restaurant mai scump!
https://www.cinemagia.ro/program-cinema/t-imaxr-bucuresti/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Insula Be Lina.
Baza De Veselu.