| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...voi merge intr-o excursie cu familia la Sinaia peste vreo 2 saptamani. Ce lucruri sa-mi iau? NU vom sta acolo...doar plecam dimineata si venim seara, nu stam la cazare! Vom merge cu masina mica pana acolo.Ce lucruri ar trebui sa-mi iau? Funda! puppy dog eyes

1 răspuns:
| frostxtq a răspuns:

Nu ai nevoie de multe lucruri. Pe masina imbraca-te comod si eventual pune cu tine niste haine mai groase, un fular, caciula, manusi si un jerseu in plus in caz ca e foarte frig.
Daca esti fata ar fi bine sa ai si o pereche de colanti/ciorapi pe sub pantaloni, sa nu racesti si eventual un absorbant de rezerva in caz ca esti prin apropierea perioadei. Nu te ingreuna cu bagaje, stai cateva ore, nu ai nevoie de tot dulapul.