| AndraSt a întrebat:

in dimineata asta cand am vrut sa intru pe lady popular imi dadea eroare pagina eroare pagina, mereu si mereu. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| ederaionela a răspuns:

Dar iti merg celelalte jocuri? daca nu iti merg nici celelalte inseamna ca e ceva de la calculatorul tau daca iti merg celelalte iar lady popular nu iti mereg inseamna ca e de la joc asteapta cateva minute si poate va merge

1 răspuns:
| grepolis111 a răspuns:

Pai ai pra multi virusi.Trebuie sa iti reinstalezi windosul.