| TurnOn a întrebat:

in primul rand vreau sa va urez LA MULTI ANI! voii stiti cum se numesc baloanele alea care iti pui o dorinta si ii dai drumul in cer si ea zboara ca are foc inauntru ( e greu de explicat)?

Răspuns Câştigător
| AnMa a răspuns:

Buna! La multi ani si tie si tot ce iti doresti sa ti se implineasca in acest nou an! Se numesc lampioane zburatoare :D http://lampioane.blogspot.com/

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Da se numesc lampioane gasisem pe net pe undeva la pretul de 5 lei per bucata

| Georrggy a răspuns:

A te referi la lampioane