| JosCenzura a întrebat:

La ce ore este emisiunea In Gura Presei, si in ce zile? Fundaa!happy

Răspuns Câştigător
| ScheißeBeMine a răspuns:

Pe antena 3 de duminica pana joi de la ora 23:10. Pe antena 1 de luni pana vineri de la ora 10:00
fundita big grin

9 răspunsuri:
| AdriannaAdry a răspuns:

Duminica pana joi-23.10 antena3, luni pana vineri 10.00 antena1(reluare) funda?

| mona a răspuns:

In fiecare zi de luni pana vineri pe ant 1, dimineata de la ora 10[asta i in reluare, in direct nu stiu

| teiube a răspuns:

23:10 este de luni pana joi

| ruxi a răspuns:

Este pe antena 3 de duminica pana joi la ora 23:10 si pe antena 1 in reluare de luni pana vineri la ora 10

| pawool a răspuns:

De luni pana vineri la ora 11 parca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu, dar cred că emisiunea În gura presei ar trebui sa fie prezentată de un dentist...

| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Luni-joi la 23:10 :d funda?big grin

| Raul2500 a răspuns:

Din duminica pana joi la ora 23:05.Te rog sa-mi dai funda ca sunt nou pe aici. PLZ

| Antikrist_3871 a răspuns:

Pe antena 3 duminica-joi 23:10 si in reluare pe Antena 1 luni-vineri 10:00