| Kangaroo a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea In gura presei? cu Mircea Badea (criticii ambulantii sa taca)

Răspuns Câştigător
| Liquify a răspuns:

Mie mi se pare ok. Ma uit cand am timp la TV sau pe Webcast. Ma amuza si cel mai important are dreptate in ceea ce priveste o multime de lucruri. Il respect pentru ca spune ce gandeste in masura in care ii este permis.

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Acum niște ani, parcă avea mai mult haz!
Nu prea ai ce să mai urmărești acum, la emisiunea lui!
Oricum, eu îl suport ceva mai puțin, pe Băsescu, iar în raport de mine, și de ce gândesc eu despre Băsescu & co...
Mircea Badea este un adevărat lingău Băsist.

| Shenn a răspuns:

Mie mi se pare foarte ok. de fiecare data ma face sa rad, mai mult pentru asta ma si uit.

| KuKluXClannad a răspuns:

Nu imi place.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este un tip cu multa inteligenta si coerenta. Are mult curaj si intransigenta ceea ce in lumea asta de lingai ii va aduce multe necazuri. Cat de bou sa fii sa spui ca este "lingau basist"?! Apropo, "basist" nu se scrie cu litera mare ca nu e substantiv propriu.

| MaryJane11 a răspuns:

Imi place cel mai mult :X:Xlove struck

| GaNs a răspuns:

Tipu mi se pare cam duss...dar spune adevarul asa cum este Like