| NeverSayNowXD a întrebat:

La noi la scoala se face un fel de targ de lucruri de Craciun, banii se trimit la un orfelinat. Trebuie sa facem obiecte dragute pe care sa le vindem. Profesoara ne-a spus ca am putea face fursecuri, globuri, felicitari...Multe altele. Eu m-am gandit la niste bratari din acelea cu noduri, din ata rosie si verde, eventual si alb. Ce alte lucruri pe care nu le-am enumerat mai devreme credeti ca as putea face?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Sa dai haine vechi

Răspuns utilizator avertizat
| Jokerh6662 a răspuns:

Cred ca ar trebui si niste haine mai vechi, jucarii tot ce nu iti mai trebuie happy