| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Saptamana viitoare liceul unde invat v a organiza un târg de craciun, fiecare clasa va avea cate un stand. Ați putea sa imi reconmandati ce sa vindem sau ce ar trebui sa facem?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai cred ca la genul acesta de stand se vand in general lucruri hand made nu? adica chestii facute manual dar evident cu tematica de Craciun

| 117 a răspuns (pentru Simpatic):

Cred ca da. Dar ce am putea face? Știu ca putem aduce prajituri sa vindem, dar ma intereseaza cum am putea decora standul ca sa fie mai atractiv

| Simpatic a răspuns (pentru 117):

Da, uite alta idee buna asta cu prajiturilewinking

| Xox0 a răspuns (pentru 117):

Pui beteala, instalatie de Craiun, oranamente cu reni, Mos Craciun, ingeri din astea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Turta dulce
e de sezon, poate fi colorata, poate avea forme multe...

| dullcat a răspuns:

Buna.Gasiti cate idei de ornamente si dulciuri doriti pe pinterest.

| gabicoo a răspuns:

Ierburi aromatice.

| Dragobeta a răspuns:

Casute de turta dulce.

| siaaaa a răspuns:

Sunteți cumva de la liceul pedagogic? Uite și idei coroane facute manual, lumânări, poate un brăduț mic, turta dulce ca și mancare, multe idei de prajituri se găsesc pe Pinterest