| SaBriinaa a întrebat:

Noi vrem sa facem ea mai frumoasa clasa din scoala(concurs). Imi dati si mie nidte idei de lucru manual, origami sau lucruri frumoase? Acum puteti sa imi aratati creativitatea voastra sau sa gasiti niste siteuri super.:XVa rog frumos! Mersi

2 răspunsuri:
| SaBriinaa explică:

Ma scuzati ca nu am scris corect.Ma grabeam.,, Hey TPU! Noi vrem sa facem cea mai frumoasa clasa din scoala(concurs).Imi dati si mie niste idei de lucru manual, origami sau lucruri frumoase? Acum puteti sa imi aratati creativitatea voastra sau sa gasiti niste siteuri super.:XVa rog frumos! Mersi"

| aura36 a răspuns:

Origami club.com
funda?,din moment ce sunt singura utilizatoare care ti-a raspuns?