| Claudiu120719 a întrebat:

nu stiu daca am postat unde trebuie...
Am si eu o intrebare eu am facebook dar am poze putine adica eu nu tine la facebook vai 1000poze am doar1/2cu mine 1 de coperta alea cu calendarul prietenilro meu(zilele de nastere) si 3 fotografi facute de pe telefon sincer eu intru din 3 in 3h pe facebook sa verific dar de cand am blocat invitatile acelea de la jocuri stupide.
nu mai primesc asa mult
Adica e neaparat nevoie daca ai fb sa ai poze sau daca nai poze nu-ti mai faceai? Eu il tin doar sa am si eu fb sa mai comunic sa mai vad poze ale prietenilor etc etc... Nu vreau sa-mi veniti cu raspunsul faci ce vrei sau alea alea ~.~ asta stiu si eu dar vreau si parerea voastra

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai facebook-ul nu e neaparat pentru poze ...ci si pentru a comunica. pozele le pui daca iti plac foarte mult happy

| AnddieeDasston a răspuns:

Daca ai Facebook nu e neaparat sa ai 10000000 de poze. Poti sa ai cont cu vreo 3-4 poze. Facebook-ul e o retea de socializare si aceasta retea se foloseste pentru conversatii (si jocuri si sa te cunoasca lumea, gen cunostinte, colegi mai vechi). Poti sa traiesti bine-merci cu 3-4 poze cu tine.