Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca in calendarul meu de pe telefon sa-mi apara zilele de nastere a prietenilor de pe facebook? happy

Răspuns Câştigător
| UtilizatorulN a răspuns:

Sync" inseamna sincronizare big grin, sincronizezi istoricul de pe PC cu cel de pe telefon. (exemplu) big grin Facebook Calendar parca.

2 răspunsuri:
| UtilizatorulN a răspuns:

Instalezi o aplicatie, depinde de sistemul de operare. Daca e Android, viziteaza Market sau marketul privat "BAM" big grin

| Deni0919 a răspuns (pentru UtilizatorulN):

Si daca dau "Sync"? Nu merge? Dar cum se numeste aplicatia?

| UtilizatorulN a răspuns (pentru Deni0919):

Sync" inseamna sincronizare big grin, sincronizezi istoricul de pe PC cu cel de pe telefon. (exemplu) big grin Facebook Calendar parca.