| Daviiiiiid a întrebat:

o intrebare destul de intrebatoare [laughing] Sunt cateva site`uri de sims3 pentru descarcat haine si etc noi si unele fisiere se termina in ". package" cum se instaleaza, ca sunt cateva site`uri care spun ca se instaleaza in C/Program Files/Electronic Arts/The Sims 3. dar Simsurile mele nu sunt instalate in C, ci in D. deci atunci cum fac? Multumesc
Ps : Vreau raspunsul pentru cum se instaleaza in Sims 3, nu 2!

2 răspunsuri:
| P3trutz a răspuns:

Iti trebuie Daemon tools dupa care trebuie sa montezi imaginea in daemon tools vei porni instalarea dupa care in timpul instalarii face o pauza si iti spune sa inserezi dic pot fi 2-3 discuri, dupa ce a facut prima pauza trebuie sa te duci in daemon tools si sa montezi a 2-a img, si tot asa img in daemon tools se monteaza astfel:: iei img. aia din jocu care l-ai descarcat si o pui in daemon tools si dai click si iti va aparea intr-un chenar mai mic mai jos. Sper sa-ti fie de folos!

| Daviiiiiid explică (pentru P3trutz):

@ P3trutz eu nu am intrebat cum se insteleaza The Sims 3. eu te-am intrebat cum se instaleaza frizurile hainele casele, si etc noi de pe xmsims.com thesimsresource.com. oricum, oh go on.