| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.
Pe fb am observat ca multe persoane isi seteaza sa nu le poata da cerere de prietenie nimeni "prietenii prietenilor si public" doar atat e la mine si vreau sa nu-mi poata da nimeni cerere la o fata am vazut ca are asa si o are pe o prietena de-a mea la fr happy
Daca nu intelegeti va rog sa ma intrebati.
Dau funda [ garantat]

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Te pot ajuta cu raspunsul lui @neluL:

http://www.tpu.ro/......eva-si-se/

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Funda garantat, multumesc din suflet

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pentru funda te-am ajutat, dar daca m-am bagat sa-ti raspund nu doream sa te las fara o solutie. happy
Cu mare placere.

11 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Langa ce scrie este un triunghi negru, da click pe ea si se va deschide fereastra cu restul optiunilor, alegi care doresti si la final click pe "Salveaza profilul".

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Poti fii mai explicit te rog, ca nu prea inteleg happy

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

E mai simplu sa-ti arat:

http://i.imgur.com/NgHNXiT.jpg

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Cred ca nu ai inteles intrebarea pe care am postat-o '' Pe facebook am observat ca multe persoane isi seteaza sa nu le poata da cerere de prietenie nimeni ''prietenii prietenilor si public'' doar atat e la mine si vreau sa nu-mi poata da nimeni cerere la o fata am vazut ca are asa si o are pe o prietena de-a mea la prieteni

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

In postarea ta nu ai scris de facebook, ca atare am crezut ca este vorba despre sit-ul TPU.

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

''fb=facebook'' happy

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, n-am observat, din pacate nu pot sa te ajut. sad

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Lasa, multumesc oricum. sad :*

| AdrianaComan90 a răspuns:

Eu pot sa te ajut doar urmeaza pasii. 1. Mergi la Setarile Contului, pe urma dai pe Blocare, acolo alegi Blocheaza Aplicatii si scrii exact asa Facebook For USSD
Ca sa vezi daca merge te duci la cronologie si etichetare, acolo dai "vezi ca ". cam atat

Întrebări recente