| Danyelusha a întrebat:

FUNDA! Hey TPU! Am o problema. Deci, am observat ca in ultimul timp am tot mai multi prieteni pe TPU. Nu ma intelegeti gresit, nu ma deranjeaza deloc lucrul asta. Insa, totusi exista o mica problema, nu imi apare nici unde cererea de prietenie. Orice persoana imi este prieten fara sa vreau eu sau sa accept eu. Cum sa fac sa imi apara cerere de prietenie? FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil ți-ai setat la "Editare profil" -> la "Doresc să accept prietenii:" -> "Automat pe toți". Setează-ți "Manual, prin aprobare" și atunci utilizatorii care îți trimit cererile de prietenie nu se vor mai adăuga în lista ta automat!
Însă notificările pe mail primești în ambele cazuri. Ți-ai verificat mail-ul?

Succes și sărbători fericite!

| Danyelusha explică (pentru NOname):

Multumesc mult si Sarbatori fericite!

| NOname a răspuns (pentru Danyelusha):

N-ai pentru ce. Numai bine.