| vagaunescu a întrebat:

pentru cei care asculta muzici des am gasit si eu o melodie care imi place cel putin vreo 30 de secunde stiu din ea https://www.youtube.com/watch?v=LaX3mbtdQfU minutul 38 secunda 30 nu pot s-o aflu va rog ajutor fara like si din astea vreau decat numele melodiei.

Răspuns Câştigător
| dodicuta a răspuns:

Nu a gasit-o shazam.Probabil ca e doar pentru joc.

3 răspunsuri:
| Dєєa a răspuns:

NU.

| vagaunescu explică:

Nu-i

| vagaunescu explică:

Funda raspunsul cel mai rapid si nu-i doar de joc apare de 2 in nivele diferite fara suparare doar ti-ai spus parerea oricum o sa primit funda toti in modul meu ca mi-ati rasupns si ati pierdut timpu