| HoneyBunny_1636 a întrebat:

Presupun ca ati auzit de bratarile prieteniei/friendship bracelets. Am gasit pe youtube multe tutoriale... dar daca va uitati, cei care explica au o chestie in care prind acele fire, si daca stiti, trebuie neaparat sa ai acea chestie? Daca da, unde se gaseste si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| byencutza95 a răspuns:

Buna.si eu fac bratari si am vazut acea chestie unde se prind firele...e mult mai practic si usor asa.dar nu, nu trebuie neaparat. eu folosesc scotch ca sa nu-mi scape firele. bafta.si daca vrei sa mai vb despre bratari trimite-mi un mesaj in privat.mult noroc happy

3 răspunsuri:
| Gumitsăă a răspuns:

Nu e adevarat.nu cred ca e nevoie.eu fac bratari ale prietenie foarte usor. depinde daca le fac la fel ca si alea.happy

| anonima97 a răspuns:

Deci nu iti trebuie neaparat cestia aia, poti folpsi o agrafa de haine, si da oti trebuie mai muşte culori pentru ati iesi o bratara super

| HoneyBunny_1636 explică:

A.si inca o intrebare. Este de ajuns un" ghem" din acela de ata de goblen? Sau trebuie mai multe?