| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn a întrebat:

Ştiu că este o întrebare cam ciudată... dar mâine merg pe peţa cu o prietenă şi vreau să îmi fac nişte poze noi. Îmi daţi idei cum aş putea să îmi fac? :d. La poziţie şi la loc mă refer dacă inţelegeţi ce vreau eu să zic... Mulţumesc anticipat! Fundiţă.

5 răspunsuri:
| Mitss a răspuns:

Hmmm! Aseaza-te cum te simti tu mai bine!
http://nebonik2cool4u.hi5.com
hi5. ul meu uita-te poate gesesti ceva idei...
Nu prea pot sa. ti explic aici cum sa stai...

| kolcov a răspuns:

Chiar ca o intrebare ciudata, nu stiu daca iti poate da cineva un raspuns, iti pot spune eu ceva, fa poze atunci cand te simti tu ff bine si o sa iasa super, si sa fie cat mai haioase pozele tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai caprarolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai caprarolling on the floor)