| littlefirefy a întrebat:

Sunt din Sibiu si ma gandesc de ceva vreme sa ma inscriu la niste cursuri de dansuri populare.Acum ca incepe si scoala ma pot inscrie dar nu am nicio idee unde sa merg sa ma inscriu.(Sunt incepatoare).Ma gandeam sa incerc la palatul copiilor insa inscrierile se fac doar pana la 7 septembrie si trebuie anuntat in ce zile ma pot duce si la ce ore iar eu nu stiu inca orarul de la scoalastraight face

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Du-te si te inscrie. Programeaza-te la orele de dupa-amiaza. Bafta!

Întrebări recente