| Antoniia a întrebat:

Hei,TPU! Am si eu nevoie de putin ajutor...Despre Palatul copiilor Constanta! Cand ma pot inscrie? Ce fac sa ma inscriu...pana cand pot sa ma inscriu..toate cursurile sunt gratuite? Pot sa fac 2 cursuri in aceeasi zi? Eu vreau inot si canto. happy Va rog sa ma ajutati! Dau si fundita!

1 răspuns:
| LoveU4ever a răspuns:

Pai stiu ca e cam tarziu, sunt noua si vad ca nu ti-a raspuns nimeni.dar inscrierile se fac in toamna, da poti sa mergi acolo sa iti cauti ce vrei sa faci si sa vb. cu profesorii de acolo ca te poti inscrie si atunci. Eventual daca mai ai prieteni pe-acolo sa ii intrebi cand fac sau cand poti veni sa vb. cu profi. Si mai intrebi si tu pe cv. cand ajungi acolo.
Sper ca te-am ajutat!
Fundita?