| Timee೩ a întrebat:

kiss. Unui baiat ii place de mine, dar baiatul acela pe parcusul zilei ma ignora. Ce sa fac :-s? Fundita pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| EmonicaLaura a răspuns:

Hey!
Probabil desi acel baiat te place, poate stie ca tu nu il placi sau ca nu are nicio sansa la tine.Ar trebui sa vorbesti cu el, sa vezi cat de puternice sunt sentimentele lui pentru tine.
Succes!

5 răspunsuri:
| blackrain a răspuns:

Pai eu cred ca o timid. daca si tie iti place, apropiete de el, si invita-l la o plimbare sau la biliard poate, un lucru care le place baietilor dar sa nu te plictiseasca nici pe tine prea tare

| James_2956 a răspuns:

Depinde de ce intelegi tu prin "pe parcursul zilei"; daca te ignora cum ai ajuns la concluzia ca te place?
Cei din jur ii pot intimida pe unii baieti,daca e genul mai timid,nici sa nu te astepti sa te bage in seama in prezenta prietenilor(tai/sai); daca si tu il placi ai putea sa faci un pas,sa vorbesti cu el, sa il inviti undeva; iar daca nu, asteapta, daca chiar te place va face el ceva;

| bianca_4393 a răspuns:

Baga-l tu inseama...asa sut unii baieti...mai timizi

| Lucinca a răspuns:

Inseamna ca nu te place
daca ti-a zis asta inseamna ca minte

cum sa te placva si sa te ignore pe parcursul zileistraight face
ce noaptea te iubeste si ziua de ignorarolling on the floor?

| Cosmin_7575 a răspuns:

Mai vorbesti cu el.incearca sa-l impresionezi prin amabilitate. mai spui vreo 2 glume.asa mi-a atras atentia eawinking