| Deeutza_8515 a întrebat:

Daca un baiat ma ignora ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Depinde. Daca iti da de inteles ca te-ar placea si apoi te ignora total DAhappy dar daca nici nu te baga in seama NUsad. Fa-ti putin curaj si intreaba-l ce simte pentru tine.

20 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca tu esti indiferenta cu un baiat inseamna ca il placi?!
Nu prea cred!

Elianna
| Elianna a răspuns:

95% este ca NU!

| irina20 a răspuns:

E posibil sa nu...

| OanaG a răspuns:

Tu nu gandestilaughing, daca te ignora cum sa te placa mai fata laughing

Nu!

| Seline a răspuns:

E exact invers.

| SiMpLa a răspuns:

POte daca este timid da

| silver19 a răspuns:

101% NU! invers mai degraba... tu daca placi pe cineva il ignori? lol

| atianin a răspuns:

Cand te ignora adica nu te invita in oras cu ceilalti prieteni comuni, nu te atinge cand va salutati, este mereu politicos cu tine dar nu are initiativa intr-o conversatie cu tine atunci ai mare sanse sa te placa dar ii este frica sa iti spuna pentru ca se simte vulnerabil daca face acest pas si mai mult ii e frica sa nu fie respins

| ame_3387 a răspuns:

Depinde si cum te ignora...
daca te ignora si te face de ras in fata celoralalti nu
daca te ignora in sensul ca, cate o data te respinge si cate o data e de treaba aici s-ar putea
daca te ignora complet at e sigur nu...
Data viitoare pune si u intrebarea mai bine ca sa intelegem cum sa te ajutam

| wanda a răspuns:

Nu!

| claudia_5508 a răspuns:

Nu cred...banuiesc ca atunci cand iti place cineva faci eforturi sa te bagi in seama nu?

| alynutza99 a răspuns:

Nu mereu!

| Anonoim a răspuns:

Nu adica mai intai sa te bage putin in semama apoi sa te ignore sunt sanse sa te placa dar sa te ignore direct NU te place cu siguranta

| dianadiana a răspuns:

Nu ii place :p fuge de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te ignora, inseamna ca... te ignora! Daca ai de trei luni in frigider o prajitura, pe care o privesti in fiecare zi, dar nu o mananci, inseamna ca iti place la nebunie? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu te ignora, poate pur si simplu are alte preocupari. incearca un pic sa intrii in lumea lui si vezi ce se intamplawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... daca va cunoasteti de mai mult timp si tu dintr-o data te dai la el si el te ignora asta insemna ca nu te iubeste si trebuie sa-ti cauti altul. nu fii trista baiti sunt mai multi decat crezi tu care ar vrea sa iasa cu tinetongue
sper sa nu te fii suparat comentariul meu si mult succes:*

| Lexyfrumusik12 a răspuns:

Pai e posibil sa NU

| lavy97 a răspuns:

Pai poate tine la tine dar nu are tupeu sa vb cu tine despre sentimentele lui sau poate prefera sa iti dea de banuit ca te place dra el sa nu simpta nimic pentru poate ii place sa se joace asa happy

| bibya a răspuns:

Nu cred ca daca un baiat te ignora inseamna ca ii place de tine dar daca te priveste i ochii inseamna ca da oricum succes!