| VanessaVaneeXo a întrebat:

Daca un baiat [cunoscut] te ignora, inseamna ca te place?
P.s: il cunosc pe baiatul asta de mult timp.
Funda!

8 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Logic...ca nu.

| h3r a răspuns:

straight face

Înseamnă că nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-in nici un caz.lol

| Keith a răspuns:

Daca te ignora chiar daca te cunoste inseamna ca nu vrea sa aiba de a face cu tine, nu il interesezi asta este prima ipoteza, a doua ipoteza este ca asteapta sa il abordezi tu si se da neinteresat de tine, asteapta sa faci tu primul pas.Bafta!

| ჯpLaNe a răspuns:

Depinde si cum se comporta in jurul tau... daca pare emotionat s-ar putea sa te placa

| maryus83 a răspuns:

Daca ati fost si impreuna si acum te ignora e un mod politicos de a te face sa renunti la el(parerea mea), daca te-ar placea, poate o sa te surprinda raspunsul meu dar in general asa e, si ar vrea sa te tina l-a distanta atunci te-ar jigni cumva

| Phx a răspuns:

Da, dacă te va mai ignora încă 3 ani de-acum înainte e cert că te place foarte mult şi vrea să fiţi împreună din nou, dar nu ştie cum să-şi exprime sentimentele.
Serios acum, în situaţii de genul ăsta e mai bine să vorbeşti cu persoana respectivă decât să aştepţi sfaturi de la necunoscuţii de pe net.

| VanessaVaneeXo explică:

+ ca am fost si impreuna.