| anonim_4396 a întrebat:

Va place cum danseaza aceasta fata :
http://www.youtube.com/watch?v=ODcyg4WPxWg
Vreau pareri :D

7 răspunsuri:
| CeaCuMasca a răspuns:

Seamănă cu o râmă ce încearcă să se tragă din drum.Sunt oripilată.Mai există astfel de oameni? O, nu! Sunt dublu oripilată, tocmai ți-am zărit cartoful ăla cu ochi din poza ta.Arată de parcă a primit o bâtă peste față. Departe de frumușică sau scumpică, la fel de departe cum ești tu de gramatica limbii române.

| TurcoaicaTa a răspuns (pentru CeaCuMasca):

In primul rand nimeni nu este perfect si parerea mea e ca are talent de parca ai putea dansa tu mai bine ca ea.

| CeaCuMasca a răspuns (pentru TurcoaicaTa):

Și eu pot să cac un răhățel în formă de icosaedru, și apoi să-ți spun că tu nu poți face mai bine ca mine, deci sunt talentată. Nimeni nu e perfect, dar majoritatea sunt conștiincioși, nu își pun poze cu fața lovită de-o bâtă și apoi se numesc frumușei și scumpici.

| BombonicaXD a răspuns:

Oriibil! Nu imi place delooc! Parca e o rama! In plus, era bine sa faceti si voi putina ordine pe rafturile alea, ca arata ca la tigani! Si ce fata are! Daca vrea sa fie apreciata sa nu mai danseze uitandu-se la altcineva si sa invete singura dansul.Si schimbati numele ala "Denisa de la Focsani"ca parca e nume de manelist! Stergeti-o ca va faceti de ras!

| piti77 a răspuns:

Are ceva talent. realitatea este ca nu oricine poate face ceea ce face ea acolo. daca si-ar cizela un pic dansul (ma refer la cursuri in domeniu) ar putea fi o buna dansatoare orientala

| andrei182 a răspuns:

Bleah! Naspa rau
NUUUU, stiu ca tu esti dar raspunsul e nu!
Dizgratios!

| TurcoaicaTa a răspuns (pentru andrei182):

Nu sunt eu este o prietena de-a mea si eu am filmato