| Ellena20 a întrebat:

Vreau si eu de la voi un top 10 cu cele mai bune cantarete din Romania. Voi faceti topul in functie de preferatele voastre. Va rog, nu copiati din alta parte ci doar spuneti dupa parerea voastra. Fundita cele mai reusite topuri:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paula Seling
Andra
Elena Gheorghe
Ellie (fosta elena de la dj project )
Andreea Balan
Inna
Cristina Rus
Nicola
Carmen Serban
Mirabela Dauer

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Topul meu:
1. Paula Seling
2. Ada Milea
3. Luminita Angel
4. Nico
5. Loredana Groza
6. Madalina Manole
7. Monica Angel
8. Nicola
9. Andra
10. Elena Gheorghe

| ElectricChapel a răspuns:

1. Anda Adam
2. Lora
3. Loredana Groza
4. Nico
5. Paula Seling
6. Andra
7. Luminita Anghel
8. Delia
9. Inna
10. Diana Hetea

| Alice180297 a răspuns:

Paula Seling, Andra(a lu`Maruta ), Inna, Elena Gheorghe, Claudia Pavel, Alexandra Stan, Loredana Groza (mie sincer imi place vocea ei si cred ca poate canta orice fel de melodie ), Nicola, Madalina Manole, Delia Matache

| Frenklynz a răspuns:

Inna; Annia; Elena; Oana; Kristine si Celia (cantarete Pop)Floarea Calota; Lucreția Ciobanu; Maria Ciobanu; Margareta Clipa;(populara) Fundoi?