| maryucalmariucalove a întrebat:

Hey. ce faceti. ce spuneti despre acest site sau ce este. vreau sa vad parerea voastra

Răspuns Câştigător
| ColdBlooded a răspuns:

Eu fac bine. tu? mersi ca intrebi asta e un site unde ajutam oamenii. si am o parere f buna despre el. il folosesc mult :*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părerea noastră în comparație cu părerea ta?
Pentru mine este ok, un site de întrebări și răspunsuri.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ce fac? raspund intrebarii tale si sunt bine
acest site, e un loc unde poti sa ajuti si sa fii ajutat, l-am descoperit din intamplare, dar ma bucur ca am dat de el si uite asa ajut acolo unde ma pricep si cer ajutor atunci cand am nevoie, si ma multumesc ca am primit ajutor atunci cand am apelat.
O seara bunahappy

| KristalPop a răspuns:

Părere bună. Folosesc mult şi des TPU.

| ColdBlooded a răspuns:

Am o parere buna despre el. eu bine. tu?

| Mikadeea a răspuns:

E foarte bun TPU cand esti plictisit/a poti intra aici cu siguranta nu te plictisesti. big grin Eu am o parere buna despre el. Deocamdata!