| Byannkax3 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri. Cat mai multe. Nu conteaza categoria. Si daca se poate fara link`uri. Dau fundalove struck

2 răspunsuri:
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna,de iubire:
Ce e iubirea? La matematică: O problemă. La istorie: Un război. La chimie: O reacţie. La artă: O inimă. La mine: TU!

Chiar dacă distanță ne desparte eu mereu adorm cu gândul la tine în fiecare noapte.

Dacă ar fi să pleci departe undeva, aş renunţa la tot ce am să fiu numai cu tine.

Te iubesc pentru ce esti, nu pentru ce ai, te iubesc pentru sentimentul ce mi-l dai.

Cand esti in preajma n-am nevoie de chip sa-mi arate calea caci iubirea ta ma cheama iar eu nu-i reneg chemarea.

♥ Nu am nevoiee de tinee` [-x Da` am nevoiee de noii

triste:

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine

Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc enorm

Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile

Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang!

Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!

indiferenta:

♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi.

♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...

♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

♥Mi-e dor sa visez in doi

♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat

Daca maine ar fi sa mor, inchid ochii si voi zambi ca stiu ca o sa am la capul meu prietenii. love struck

Si poti sa-mi iei ce vrei, cand am langa mine toti prietenii mei! batting eyelashes

Nu sunt singura in ploaie si vant, am cei mai buni prieteni de pe pamant!

Ea nu e sora mea pe bune, dar am avut noroc ca am gasit-o prin atata lume.; x

Intre noi au existat doar interese...Si acum nu mai suntem amandoua. Ai fost una dintre persoanele perverse...Care stii bine, nu ne placeau noua!

Decat sa te prefaci ca-mi esti prietena mai bine prefa-te ca-mi esti dusmansad

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.

E o nebunie sa urasti toti trandafirii doar pentru ca te-a intepat un spin...

despre viata:

Lumea vorbeste prostii, ca sa te schimbe si te minte.Numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte!

Mi-aduc aminte lucruri pe care nu le pot exprima-n cuvinte...

E doar un vis frumos care se tot repeta si doar in visul meu gasesc lumea perfecta!

Nu mai rad nici la glume, pe bune! Am impresia ca sunt singura pe lume!

Nu mai sunt ca la-nceput si asta ma doare cel mai mult.

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa.Zambeste chiar daca treci printr`o pasa proasta! sper ca ti-am fost de ajutor!

| lusinda99 a răspuns:

Iubire? Nuuuu...prefer ciocolata
Cand vei descoperi ca acest mesaj este fara sens iti vei da seama ca este prea tarziu sa te opresti din citit
Afara ninge linistit si-n casa arde focul,/Iar noi pe la net stand uitaram de teme.
Ce parere ai?