| Doryana a întrebat:

vreau si eu statusuri den :" nu e primul dar e singurul care conteaza" funda:X

2 răspunsuri:
| Danutdanut100 a răspuns:

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare

" Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat! "

Nu-mi pasa de nimic. Nu-mi pasa de tine!

Nu vreau si nu pot sa-mi mai aduc aminte de tine, totul merge in alta directie de acum inainte!

Indiferenta ta, raneste sufletul altora… "
Frumusețea rămâne indiferent de împrejurimile urate
Secretul unei vieţi pline e să trăieşti periculos
.Trăieşte ca şi cum ai muri mâine. Învaţă ca şi cum ai trăi veşnic.
Nu este lucru înţelept să spui: "voi trăi"; viaţa de mâine este prea târzie – trăieşte azi
Ce soare trist! Ieri parca era mai vesel…A, nu ieri! De mult, tare de mult
. Doar la telefon pot fi contactat, acum sunt PLECAT
. Prietenia este ca si banul, usor de realizat dar greu de pastrat
N-am o inima care sa ma framante. Dar daca aveam era trecuta prin foarte multe
Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba
E greu sa zambesti atunci cand ti-e greu
credeam ca daca ai aripi: zbori usor si-ating un nor, dar eram cu capul in nori, zborul e periculos, depinde cu cine zbor
cam atat funda?

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute