| Sweets a întrebat:

Hey TPUlove struck

As vrea niste link-uri cu niste desene liniare cu diferite flori, dar va rog sa nu fie prea complicate deoarece eu am nevoie pentru a face acel model pe sticlabig grin

Funditalove struck
Merssilove struck

Răspuns Câştigător
| AlyBubulina a răspuns:

Www.mescoloriages.com
Site.ul este in franceza dar cred ca te poti descurca caci nu este foarte greu, si are desene din toate domeniile, dar o sa.ti zic cum sa ajungi la cele cu flori...

Dupa ce intri pe site dai la COLORIAGES DE LA NATURE., si apoi COLORIAGES FLEURS... sper ca te.am ajutat.>:D