| raluca1996 a întrebat:

Hey, TPU!love struck
Gossip Girl vs. The vampire diaries. Ce alegeti si de ce?
Raspunsul cel mai concret si convingator primeste funda happy

^_^

22 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The vampire diaries pentru ca ma fascinat de prima oara cand l-am vazut love struck
nu prea il pot compara cu G. G pentru ca m-am uitat doar la un episod din acest serial (G. G) si nu prea mi-a placut!

Tvd=ador povestea, iar personajele sunt ffoarte talentate si super frumoase!
Damon face cat tot serialul rolling on the floor
chiar dca nu mi-ar placea, m-as uita numai sa il vad pe el rolling on the floor

The Vampires Diaries Forever love struck

bye-bye

| 54ndy a răspuns:

Gossip girl, pentru că este un serial care merită văzut.

| Amy a răspuns:

Vampire diaries :X:X:X

| BellaSomerhalder a răspuns:

The Vampire Diaries, nu exista comparatie cu niciun alt serial, cel putin din perspectiva mea. Pot spune ca m-am uitat la primul episod doar din curiozitate si nu m-am mai putut opri; am devenit dependenta de TVD. love struck De altfel, ceea ce ma preocupa acum si ceea ce a devenit pentru mine propriul meu motiv pentru a trai este Ian Somerhalder ( Damon ) al meu. Pur si simplu il consider cea mai speciala persoana din lume, mi-as dori sa-l am ( de Craciun puppy dog eyes ). Cam astea-s argumentele. nu-s prea concrete, stiu, dar tot ce pot spune este ca The Vampire Diaries a devenit lucrul cel mai important in viata mea ( bineinteles, dupa familie ). happy love struck:X:X:X

| sweetlollypop a răspuns:

Nu-mi place nici una

| Kate_9918 a răspuns:

The vampire diaries love struck.
e mai originaaaaalbig grin.

| LauraMB a răspuns:

E cam greu sa iti raspund la aceasta intrebare.in primul rand sunt doua genuri total opuse,vampire diaries este fantasy si gossip girl nu are nici un gram de fantasy si in al doilea rand amandoua au personeje foarte dragute, in special unul care sa te faca sa nu ratezi episodul urmator cum ar fi damon si respectiv chuck, asa ca nu pot spune care e mai frumos.fiecare este draguz in felul lui, amandoua au avut episoade foarte bune si amandoua au avut episoade plictisitoare.mie una mi-au placut amandoua:X

| NOinformation a răspuns:

Gossip girl CLAR! De la primul episod vei deveni dependenta. e un serial ce merita vazut, are de toate, iubire, prietenie, cearta cate un pic din toate

| Eyshan a răspuns:

The vampire diaries cu siguranta.

| love13 a răspuns:

The vampire diaries cu siguranta. Cel mai frumos serial. Foarte original. Si cum au zis si alti Damon face tot serialul. Joaca super bine :X, dar si restul.The vampire diaries is no. 1 :X

| xXAMAXx a răspuns:

''The vampire diaries'' este cel mai super serial este primul meu serial care l-am vazut pe calculator dar si cel mai superr!

| Antonia981 a răspuns:

Aman2 normal, nu pot sa le compar.St obsedata pot sa spun de ele big grin! Si de-abia astept sa vina Septembrie sa vad episoade noi :O ^_^ =)

| cristina_4754 a răspuns:

The vampire diaries.Nu am nevoie de argumente.

| Bitsuu a răspuns:

Mie imi plac aman2 la fel de mult:X
Gossip girl are o poveste faina.si personajele sunt dragute [mai ales chuck :X].si sunt multe povesti de dragogoste in care 2 persoane se iubesc dar e greu s afie impreuna puppy dog eyes.cum ar fi poveste dintre blair si chuck.ei doi se iubesc clar dar le e greu s arecunoasca ca sunt facuti unul pentru altul si apar multe obstacole in relatia lor sad
The vampire diaries.e foarte faina ideea cu vampirii:X.si imi place povestea gen stefan si elen asunt mpreuna si damon se indragosteste de elenalove struck.si sincer mi-as dori ca damon si elena sa fie impreuna pentru ca el o iubeste sincer si ar face orice ca sa o protejeze:X
in concluzie aman2 sunt faine love struck

| brigy_2683 a răspuns:

The Vampire Diaries :X pur si simplu ador serialul asta :X cel mai reusit :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampire diaries e cel mai frumos serial pe care l-am urmarit.am citit si cartile, bune si cartile dar serialul este genial.il recomand tuturor deoarece nu ai cum sa nu te indragostesti de el.

Damon(Ian) este incredibil, nu degeaba este cel mai bine platit actor din regie.

I love THE VAMPIRE DIARIES:X!

| KinderBeiib a răspuns:

NU as putea alege intre TVD si G.G. Amandoua SUNT GENIALE ♥

| Da3m0n a răspuns:

The vampire diaries .

| Kitty_7799 a răspuns:

Desigur ca The vampire diaries. sunt obsedata de ellaughing

| Kitty_7799 a răspuns:

The vampire diaries! de ce? pentru ca are si romantism,si umor, si drama, si horror si tot

| Lucy22 a răspuns:

The vampire diaries.imi place mai mult pentru ca...imi place povestea, amuzamentul(lui Damon); si Gossip Girl.ee.destul de.ei bine e interesant si sunt curioasa sa vad cine e de fapt.dar eu raman la Vampire Diaries pentru ca sunt si carti pe care le poti citi.Parerea mea big grinwave

| larisa2445 a răspuns:

Nu pot alege intre ele doua. Gossip Girl are cea mai frumoasa poveste de dragoste dintre Blair si Chuck iar The Vampire Diaries are triunghiul amoros dintre Stefan Elena si Damon.Chiar sunt superbe amandoua.Nu pot alegehappy