| Daria a întrebat:

Ce serial alegeti dintre The vampire diaries si Gossip Girl? Justificati.happy

Răspuns Câştigător
| PetLover a răspuns:

Gossip girlbig grin

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ambele imi plac,dar TVD este mult mai interesant, frumos, speciallove struck si in GG nu exista niciun Ian Somerhalder! =p~

| pwp a răspuns:

Clar The Vampire Diaries,pentru ca are actiune, o poveste superba, si actori talentati.
m-am uitat si la GG si am vazut doar niste fete futacioase

| adriana9000 a răspuns:

The vampire diaries.happy

| Grimalkin a răspuns:

Gossip Girl. TVD mi se pare prea tras de par.

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Ambele sunt superr dar aleg The vampire diaries e cool de tot. Gossip girl e interesant numai primele sesoane in rest...
ACEASTA-I PAREREA MEAwinking

| BlackHawk1 a răspuns:

The vampire diaries