| Patrisweet a întrebat:

Hey tuturor! Maine plec la munte, si nu pre stiu ce sa imi pun in bagaj! Ma puteti ajuta cu niste sfaturi pentru bagaj va rog!

Răspuns Câştigător
| Mariaa20 a răspuns:

Pai bluzele tale preferate.blugii tai preferati.si mai groasee hainele.ciorapi.accesorii.parfumuri.accesorii pentru par. iincaltaminte. jucaria ta preferata.accesoriile pentru telefon si cam atat!

2 răspunsuri:
| adsafasa a răspuns:

Pai trebuie sa iti bagi apa in sac (nu e prea bine sa iti bagi suc doar daca este natural), o pelerina de ploaia, bocanci si daca mananci mult iti ei vreo 3-4 sendwich+uri sau mai putine cum vrei tu.
Sper ca am fost de ajutor.

| Iulian03 a răspuns:

Haine
Mancare
Incaltaminte