| mihaelaalol a întrebat:

Hey!

unde as putea gasi pachetul jurnalele vampirilor(Intoarcerea-cele 3 volume)?
am cautat pe toate siteurile, insa stocul era epuizat
dati-mi siteuri (si nu siteul editurii pentru ca nu aveau pachetul)

dau funda

1 răspuns:
| SoulEater44 a răspuns:

Buna! Pachet cuprinzand carti din jurnalele vampirilor nu exista decat pentru primul ciclu al seriei: Trezirea, Lupta, Furia si Reuniunea. Pentru continuarea seriei, adica Intoarcerea (cu cele 3 si in curand 4 volume pentru ca mai apare in curand inca unul) nu exista pachet insa de pe site-ul care ti-l dau eu acum le poti lua mai ieftine pentru ca sunt din acelasi loc.winking Sper ca te-am ajutat! Spor la citit! happy