| CookieDiamond a întrebat:

Hey XD :]] cine imi poate spune cum incarc filmulete pe youtube. mai explicit >big grin vreau sa incarc de mult dar nu stiu cum :[[
Fundaa?!:]

Răspuns Câştigător
| Charger a răspuns:

Hey emonico, frumoasa coafurahappy
E foarte simplu iti faci un cont normal p youtube
Dupoa ce ai creat contul si il activezi
o sa iti apara Sus acolo in dreptul siglei cu youtube(in partea dreapta) Upload
Apoi dai click P Upload Video
Il cauti in calculator si ii dai upload si fatto adica gata treabahappy

Auzi, am si eu o rugaminte sa imi dai Contul tau de youtube si imi vb ^ ^ by33! Sper ca a fost de ajutor

4 răspunsuri:
| CookieDiamond explică:

Hey mersi. daca vrei imi poti da id tai :]] oricum mersi love struck happy XD doar ce mi l-am facut tongue ^_^

| CookieDiamond explică:

Http://www.youtube.com/user/TheLalaLike?feature=mhum contul facut la panarama :)) =))) :]]

| clofu a răspuns:

Buna wave fa-ti un cont. dreapta sus, create account. faci contul si dupa aia este imposibil sa nu te descurci. o sa vezi butonelu' pentru Upload!
Sopr la treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici explicit: audio si video! http://www.youtube.com/watch?v=1Fkj5HZUTls