| BountyLoverXD a întrebat:

Heya! Stiti pe net ceva site-uri cu "tips and tricks"? :D sfaturi gen astea http://therhythmofheels.wordpress.com/tips-trick/

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Aia cu banda adeziva e tare rau laughing
self mutilation.
presupun ca stii cat de dureros e sa smulgi o pielita crapata de pe buze. si asta o spun ca baiat laughing
la fel si cu chestia cu dusul 3 minute apa calda 30 secunde apa rece. poti face soc termic
a si chestia cu bicarbonatu de sodiu. iti albeste dintii dar iti strica gingiile.