| Șttefania a întrebat:

Heyy
Bunnna!
Deci... eu as vrea sa corespondez cu cineva[ prin scrisori ] dar nu prea am cu cinethinking
Sa zic ceva despre mine...:
-Sunt fata
-Am 12 ani
-Sunt din Mehedinti-
-Imi plac foarte mult animalele
- Etc...
Care este interest\a sa imi zica ceva [prin privat sau public]
Multumesc mult! >big grin

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fără nicio supărare, la 12 ani ești victimă sigură pentru răi făcători!
Nu socializa cu necunoscuții!
Pa, pa.

| babydolldeea a răspuns:

Nu e mai usor si mai ieftin sa corespondezi prin e-mail? daca vrei eu pot sa corespondez dar prin e-mail daca vrei da-mi prin privat e-mailul tau, cate ceva despre mine: ma numesc Andreea
am 18 ani
imi plac mult animalele in special pisicile si cainii dar nu am am aut cand eram mica
sunt din bucuresti
sunt fata ascult mai multe genuri de muzica mai putin populare si manele si heavy metal