| ριтιкαα a întrebat:

Heyy TPU, sore mihalache si raphael tudor mai formeaza un cuplu, adica am auzit ca s-au despartit dar nu sunt sigura. Deci voi ce stiti? Dau funda:-x

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea11 a răspuns:

Eu stiu ca mai sunt impreuna... funda? happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreionut142 a răspuns:

Inca sunt impreuna...Chiar ieri am citit undeva pe internet(cred ca pe Facebook, nu mai stiu sigur) ca si-au petrecut vacanta impreuna si ca le merge din ce in ce mai bine.Gurile rele vorbesc pentru ca altceva nu au ce face.Deci Sore si Rapha sunt inca un cuplu.

| mihaangel98 a răspuns:

Da mai sunt impreuna! A fost doar o gluma! Au anuntat si la televizor! Sper ca ti-am fost de folos!

| Chiriac_Nicola_Delia_1997 a răspuns:

Cand ai pus tu intrebarea erau impreuna, dar acum s-au despartit... crying((

| ριтιкαα explică (pentru Chiriac_Nicola_Delia_1997):

Dap stiu. Am vazut si eu videoclipul sad