| dulcica_8966 a întrebat:

Heyy tuturor. puteti sa ma ajutati? am 2 intrebari.
1cum sa face pe acest program? ca sunt noua
2ami dati linkuri de jocuri multi player?
de fapt am 3 intrebari.deci
3cum se da fundita ca vad scris pe aici pe colo? mersi.

4 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

1. Bun venit pe site! Aici se ajuta se pun intrebari iar oamenii care raspund bine si ti se pare ca o merita o dai

2. www.boombang.tv
www.clubpenguin.com
www.pandanda.com
www.bbgames.com pe bbgames sunt multe jocuri multyplayer si boombang este o super lume virtuala unde gasesti si romani si francezi si spanioli si de toate felurile japonezi vietnezi englezi americani de toateee

3.Cand vezi raspunsul este langa o funda gri dai pe ea ca sa acorzi funda la raspunsul care il crezi cel mai bun. Sper ca te-am ajutat

| UnicornsAreLove a răspuns:

Nu neaparat in dreptul lui unde vrea inima ta eu nu te oblig poti sa o dai oricui el se foloseste ca sa primeasca funda urasca cersetorii de funda

| danbnz a răspuns:

1. Citeste la "intrebari frecvente", ai acolo toate informatiile necesare
2. Nu cunosc, sorry
3. Vezi pct. 1

| Daniel_4881 a răspuns:

1) despre ce site vorbesti? 2)multiplayers stiu doar "san andreeas" si "cs" so 3) funda o dai in dreapta raspunsului meu apare funda alb negru si dai click si imi dai funda mersi :*